Naprawa

W oparciu o wykwalifikowany zespół inżynierski z wieloletnim doświadczeniem, naprawiamy i serwisujemy urządzenia automatyki przemysłowej wszystkich producentów, liczących sie na polskim rynku. W szczególności specjalizujemy się w naprawie silników (bezszczotkowe, specjalne, szybkobieżne, krokowe, zintegrowane z urządzeniami zrobotyzowanymi), napędów, enkoderów, falowników, sterowników, paneli operatorskich, monitorów, systemów PLC oraz systemów obrabiarek CNC.

Serwis

Nasz kompleksowy serwis obejmuje warsztat mechaniczny i elektryczny, stanowiska kontrolne, bazę danych charakterystyk silników i napędów, system czyszczenia ultradźwiękami, zespół testowania impulsów, systemy diagnostyczne koderów, systemy diagnostyczne przeliczników, systemy diagnostyczne zjawiska Halla.

Diagnostyka

Przed naprawą każdego z urządzeń w naszym serwisie przeprowadzana jest przekrojowa diagnostyka prezentująca zakres niezbędnych prac naprawczych

Gwarancja

Wszystkie urządzenia naprawione w naszym serwisie objęte są 6-cio lub 12-sto miesięczną gwarancją, zależnie od rodzaju urządzenia.

Testowanie

Przed wysłaniem do klienta każde urządzenie sprawdzane jest w teście próbnym dzięki czemu Klient ma pewność, iż urządzenie jest w pełni sprawne.

Producenci


Inni producenci